Nieuw bankrekeningnummer
Per 1 januari 2025 heeft onze vereniging een nieuw bankrekeningnummer: IBAN BE82 7390 2302 4868 – BIC KREDBEBB. Gelieve alle betalingen naar dit nummer te doen.

Praat onder de Mast -en Algemene Ledenvergadering
vrijdag 6 juni 2025 * 12:00 – 17:00
Elke eerste vrijdag van de maand komen we om 12u samen voor onze goedgekende Praat onder de Mast.. Na een oorlam je aangeboden door de VOC en een gezamelijke lunch, is het tijd voor een boeiende voordracht. Deze keer wordt de Praat onder de mast voorafgegaan door onze Algemene Ledenvergadering. Om iedereen een plaats te kunnen bieden, wijken we uit naar De Lokeend in de Generaal Belliardstraat 11.
Bas van Rijswijk is een ervaren oceaan zeiler en zeilt al sinds zijn 16e met diverse boten. Intussen heeft hij meer dan 120.000 zeemijlen onder de kiel, inclusief deelname aan de Whitbread Round the World Race in ’85 en ’86. Met Red Max heeft hij nu zo’n 80.000 mijl gevaren, van de Baltische Zee tot Turkije en van Kaapstad, Brazilie, Caraiben tot Halifax, inclusief 8 Atlantic Crossings. Bas komt ons vertellen over hun vertrek vanuit Portugal tot Nieuw-Zeeland.
Tijdens deze verre zeereizen hebben zij ontzettend veel respect gekregen voor de mannen, die zo’n vier a vijfhonderd jaar voor ons de wereld hebben ontdekt met dwars getuigde houten schepen, zonder GPS, zonder motoren, maar met heel veel moed! De avonturen van deze voorvaarders lopen als een rode draad door hun eigen in beeld gebrachte belevenissen.
Hun reisverhalen vind je terug op hun website https://www.redmax4friends.com/